Fitsport

Jsme firma, zabývající se prodejem sportovní a doplňkové výživy od roku 1994. Za tuto dobu jsme již získali řadu stálých odběratelů a to jak z řad rekreačních i vrcholových sportovců. Mezi naše stálé zákazníky patří i řada ...

Jsme firma, zabývající se prodejem sportovní a doplňkové výživy od roku 1994. Za tuto dobu jsme již získali řadu stálých odběratelů a to jak z řad rekreačních i vrcholových sportovců. Mezi naše stálé zákazníky patří i řada známých jmen z různých sportovních odvětví, a některé z nich můžete shlédnout v naší Galerii sportovců, kterou postupně doplňujeme.

Díky své široké nabídce dokážeme uspokojit každého sportovce (vrcholového i rekreačního) z jakéhokoliv sportovního odvětví . Zabýváme se maloobchodním, velkoobchodním, a v neposlední řadě velice úspěšným internetovým prodejem. Veškerý sortiment najdete v naší kamenné prodejně v Plzni. Velkoobchodní distribucí zásobujeme celou řadu fitnescenter, sportovních klubů a obchodů se sportovním zaměřením. Dále pak dodáváme naše výrobky do lékáren a samozřejmě se účastníme i různých sportovních akcí kde se podílíme i sponzorsky na jejich zabezpečení.
 
Vycházíme vstříc sportovním klubům a oddílům, případně i některým talentovaným sportovcům, kterým poskytujeme zajímavé slevy. Poskytuje speciální ceny všem členům Městské Policie, Vojenské Policie, Policie ČR a Celní správy ČR.

Garantujeme nejnižší nákupní ceny na veškerý náš sortiment.
 
Veškeré Vámi objednané zboží v našem e-shopu zasíláme zásilkovou přepravní společností PPL, případně Českou poštou do 24 hodin od jeho objednání.

Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky a věříme, že si z naší nabídky vyberete výrobek, který splní Vaše požadavky.

Jsme samozřejmě připraveni kdykoliv Vám poradit s výběrem jednotlivých doplňků, případně doporučit určitou kombinaci, která by byla pro Vás nejvhodnější .

Za firmu Fitsport Vám přeje mnoho sportovních úspěchů

majitel Jiří Trampota

Adresa výrobce: Fitsport Jiří Trampota, Chrástecká 1309/20 Plzeň 31200 Česká republika

Uvádí na trh: Fitsport Jiří Trampota, Chrástecká 1309/20 Plzeň 31200 Česká republika

Celý popis

od 25 Kč do 89970 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Fitsport

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos