Dextro Energy

DEXTROENERGY - německá společnost, zabývající se vývojem a výrobou produktů zdravé a sportovní výživy, představuje DEXTRO ENERGY SPORTS NUTRITION - kompaktní řadu produktů sportovní výživy pro podporu výkonnosti vytrvalostních ...

DEXTROENERGY - německá společnost, zabývající se vývojem a výrobou produktů zdravé a sportovní výživy, představuje DEXTRO ENERGY SPORTS NUTRITION - kompaktní řadu produktů sportovní výživy pro podporu výkonnosti vytrvalostních sportovců. 

Tyto produktybyly vyvinutyve spolupráci sodborníky na výživu, na základě požadavku zabezpečit základní potřebysportovcůna doplnění látek potřebných pro zvýšení výkonu.

Lidé, kteříusilují o trvalý vzestupsvé sportovní výkonnosti, mohou tuto snahu podpořit volbou vhodné a zdravé výživy.
Rovnováha mezisacharidy,tuky abílkoviny je životně důležitá.

Vytrvalostní sportovci by měli věnovat zvláštní pozornost výběru vhodné stravy, aby zajistili, žejejich jídlobude vždy obsahovatdostatečnou zásobusacharidůs nízkýmobsahem tukuv kombinaci s vysoce kvalitními bílkovinami.Klíčovou roli hraje i správnýpřísun tekutin.

Kombinacevyvážené stravys produkty sportovní výživy DEXTROENERGYje ideálním řešením.Sportovci tak mají jistotu, že jejichzásoby energiejsouneustáledoplňovány a oni tak mohou usilovat o co nejlepší sportovní výkony!

Jednotlivé produkty sportovní výživy DEXTRO ENERGY jsou perfektně sladěny s požadavky sportovců během všech tří fází sportovní aktivity - před (BEFORE), v průběhu (DURING) a po skončení (AFTER) tréninku nebo závodu při následné odpovídající regeneraci.

DEXTRO ENERGY zvolilo jasné a jednoduché grafické zobrazení těchto tří fází na jednotlivých produktech, tak, aby usnadnilo výběr a optimální využití těchto produktů. Šipky ukazují, pro kterou fázi je vhodné daný produkt použít.

DEXTRO ENERGY klade při vývoji produktů důraz na 4 základní parametry:

1. nejvyšší účinnost 
2. jednoduchá příprava a použití
3. snadná stravitelnost
4. příjemná chuť s alternativami výběru

Uvádí na trh: HISPORT Czech Republic, spol.s r.o. Tulipánová 137 Praha - Průhonice 252 43

Celý popis

od 40 Kč do 589 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší
+ DÁRKY za 79 Kč
výrobce: Dextro Energy
od 199

Nacházíte se v kategorii: Dextro Energy

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos