Rice Up

RICE UP!, jedna z nejrenomovanějších značek, posílila své vedoucí postavení na trhu v kategorii Zdravé svačiny nabídkou tradiční alternativy svačin. Výrobce NUHEALTH S.A. sleduje světové trendy „free-from“ produktů a používá ...

RICE UP!, jedna z nejrenomovanějších značek, posílila své vedoucí postavení na trhu v kategorii Zdravé svačiny nabídkou tradiční alternativy svačin. Výrobce NUHEALTH S.A. sleduje světové trendy „free-from“ produktů a používá 100% přírodní suroviny, které jsou bez lepku, bez GMO a bez konzervantů. The RiceUP! díky inovaci chipsů je celosvětově unikátní – produkt je vyroben z hnědé celozrnné rýže pomocí unikátní technologie, která umožňuje zachovat zdravotní přínosy zrn rýže v největší míře.

RiceUP! je přední značkou NUHEALTH – společnosti založené v roce 2016 profesionály s 25letými zkušenostmi v potravinářském průmyslu, vedenou vášní pro vytváření produktů, které jsou zdravé, funkční a splňují požadavky moderního životního stylu. Posláním společnosti je dělat zdravou stravu snadnou a chutnou. Všechny produkty značky jsou vyvíjeny a vytvářeny v inovativním R&D centru NUHEALTH. Za pouhých 5 let, RiceUP! portfolio se extrémně dynamicky rozrostlo o 55 úspěšných SKU (skladových jednotek), které jsou všechny inovativní a sledují světové trendy zdravé výživy. NUHEALTH S.A. prodává bezlepkové produkty vyrobené z hnědé celozrnné rýže: rýžové koláčky, rýžové koláčky s čokoládou, rýžové lupínky, rýžové rolky, rýžové rolky s čokoládou a čokoládové tyčinky. Nejnovější produkt uvedený na trh – RiceUP! čokoládové tyčinky z hnědé celozrnné rýže nabízené v šesti různých příchutích – si vydobyly vedoucí postavení v kategorii funkčních potravin. NUHEALTH má jako výrobce nejvyšší mezinárodní certifikát bezpečnosti potravin IFS (98% shoda s požadavky normy), certifikát výroby bioproduktů a certifikáty Halal a Kosher.

Adresa výrobce: NUHEALTH – 176 VASIL APRILOV BLVD., 4000 PLOVDIV, BULGARIA

Celý popis

výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Rice Up

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos