QNT

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké ...

Společnost  QNT se řadí mezi přední výrobce doplňků stravy na světě. Na trhu je již od roku 1991 a získala si tak srdce mnoha sportovců. Sídlo této společnosti je v Belgii, avšak její pobočky lze najít též v USA, Velké Británii, Nizozemsku, Indii a Brazilii. Všechny její produkty jsou vyvíjeny s ohledem na použití nejkvalitnějších surovin v certifikovaných výrobních zařízeních. Mezi jejich výrobky patří především Whey proteiny, aminokyseliny (BCAA), proteinové nápoje, doplňky stravy, tyčinky, BCAA vody a další. 

Zdroj aminokyselin

Řada produktů QNT poskytuje tělu důležitý zdroj aminokyselin. Aminokyseliny jsou nezbytné pro správné fungování našeho těla. Funkcí aminokyselin je dodávat tělu energii, podpořit růst svalů  a regenerovat svalovou tkáň, udržovat imunitní systém apod. Aminokyseliny jsou tak ideálním doplňkem, které pomáhají s dosažením sportovních cílů. 

Díky produktům QNT můžete aminokyseliny dodat ve formě kapaliny, prášku, kapslí a tyčinek. Mezi tyto aminokyseliny patří BCAA   (aminokyseliny s rozvětveným řetězcem), které tvoří 30 % všech aminokyselin, jedná se o esenciální aminokyseliny L-leucin, L-isoleucin a L-valin. Mezi další aminokyseliny, které poskytují výrobky QNT patří L-glutamin, L-arginin a L-karnitin. Díky produktům QNT se vám tak snadno otevře možnost rychleji vybudovat silnější svalovou tkáň.

Zdroj vitamínů a minerálů

Vitamíny a minerály patří mezi základní živiny, bez kterých se lidské tělo neobejde. Získat potřebné množství vitamínů a minerálů během jednoho dne je někdy komplikované, avšak s produkty QNT to bude snadné. Řada produktů QNT je specializovaná na poskytování kvalitního zdroje vitamínů a minerálů ve vysoké koncentraci. Doplňky stravy QNT tak posílí váš imunitní systém, dodají vitalitu a doplní potřebnou energii. Jsou ideální volbou pro muže i ženy, včetně vegetariánů a veganů. 

Uvádí na trh: Inside Fit s.r.o. Braniborská 562 Mladá, 289 24 Milovice

Celý popis

od 29 Kč do 799 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: QNT

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos