Grizly

Jsme česká rodinná firma, která přináší top produkty zdravé výživy až k vašim dveřím. Zabýváme se nejen prodejem, ale i vlastní výrobou a balením. Nejspíš od nás znáte hlavně oříšky a vlastní oříšková másla, ale dalo ...

Jsme česká rodinná firma, která přináší top produkty zdravé výživy až k vašim dveřím. Zabýváme se nejen prodejem, ale i vlastní výrobou a balením. Nejspíš od nás znáte hlavně oříšky a vlastní oříšková másla, ale dalo by se říci, že každý, kdo hledá něco okolo zdravého životního stylu, si u nás najde své. Ať už je to sportovec, vegetarián nebo maminka shánějící běžný nákup pro rodinu. Najdete u nás vše od mandlí v čokoládě a až po bio pohankovou kaši. Naše motto je: "Vydej se s námi na zdravou cestu životem" a věříme, že tuhle myšlenku začíná sdílet stále více lidí. Prvopočátky firmy sahají do roku 2014, oficiálně se pak e-shop Grizly zrodil v roce 2016.

V Grizly si sami zajišťujeme suroviny – nejen ořechy z celého světa přímo od lokálních pěstitelů. U nás v Olomouci si je pak sami zpracujeme a zabalíme. Máme tak celý proces pod kontrolou i dohled nad kvalitou našich produktů.

Adresa výrobce: Chválkovice 696, IN PARK areál (ul. Železniční), 779 00 Olomouc

Uvádí na trh: Chválkovice 696, IN PARK areál (ul. Železniční), 779 00 Olomouc

Celý popis

od 47.5 Kč do 678 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Grizly

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos