R-Water

R-Water je maďarská rodinná firma, která se věnuje výrobě funkčních nápojů a jiných nealkoholických nápojů již od roku 1993. Nápoje R-Water poslouží nejen k uhašení žízně, ale stanou se prostředkem k získání důležitých ...

R-Water je maďarská rodinná firma, která se věnuje výrobě funkčních nápojů a jiných nealkoholických nápojů již od roku 1993. Nápoje R-Water poslouží nejen k uhašení žízně, ale stanou se prostředkem k získání důležitých aktivních látek pro tělo. Produkty R-Water vám pomohou v sestavení zdravého jídelníčku plného aminokyselin, vitamínů a minerálů a udržení zdraví bez přebytečných kalorií. 

Na nápojích oceníte také jejich výbornou chuť. Jsou vhodné k užívání před i po sportovním výkonu, díky čemuž jsou velice vhodné pro sportovce a osoby s extrémní fyzickou zátěží.

Nápoje plné energie

Produktové řady Absolute Live a Absolute Lifestyle jsou určeny pro každého, u něhož hraje důležitou roli pravidelné cvičení či aktivní pohyb. Energii vám dodají obsažené esenciální aminokyseliny BCAA (L-leucin, L-isoleucin, L-valin (2:1:1)), a semiesenciální aminokyseliny L-glutamin a L-Karnitin, Kromě dodání energie se také postarají o zvýšení fyzické výkonosti, urychlení regenerace svalů a podpoře imunitního systému. Řada z nich také obsahuje vitaminy a minerály. Díky vysokému obsahu účinných látek vám tak nápoje pomohou v dosahování osobních cílů, a to v oblasti hubnutí i budování svalů.

Voda plná vitamínů

Pokud potřebujete doplnit vitamíny, pak oceníte produktovou řadu Smart Vitamin, která se postará o dodání potřebných vitamínů i některých minerálů. Vitamínové vody vám pomohou snížit pocit únavy a vyčerpání při sportovních aktivitách a jiných namáhavých činností, přispějí k udržení normálního stavu a funkce cév. Mimo jiné taky přispějí ke správné tvorbě kolagenu, uklidnění nervů a přispějí ke správnému fungování imunitního systému.

Ekologická výroba

Veškerý sortiment společnosti R-Water je vyráběn v souladu s nejnovějšími moderními trendy. Důležitou součástí výroby je i ochrana životního prostředí. Obaly produktů jsou 100% recyklovatelné. Neustálým cílem společnosti R-Water je snižovat množství obalových materiálů a spotřebu energie. A zvyšovat podíl energie z obnovitelných zdrojů. Kvalita výrobků je neustále kontrolována mikrobiologickou laboratoří.  

Uvádí na trh: Inside Fit s.r.o. Braniborská 562 Mladá, 289 24 Milovice

Celý popis

výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší
Zvolit kategorii

Nacházíte se v kategorii: R-Water

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos