PROMiXX

Tvůrci elektrických šejkrů PROMiXX® jsou světovým lídrem v oblasti navrhování a výroby prémiových produktů. Elektrické šejkry PROMiXX® představují světovou špičku. PROMiXX® je produkt co má smysl, který plní svůj slib: ...

Tvůrci elektrických šejkrů PROMiXX® jsou světovým lídrem v oblasti navrhování a výroby prémiových produktů. Elektrické šejkry PROMiXX® představují světovou špičku.

PROMiXX® je produkt co má smysl, který plní svůj slib: prémiové řešení pro rostoucí nároky uživatelů zdravé výživy a doplňků.

Snažíme se být nejlepší a ve snaze o dokonalost si uvědomujeme, že vždy existuje prostor pro zlepšení. Naše nadšení pro kvalitní design a provedení vedlo v průběhu let k neustálému zdokonalování sortimentu PROMiXX®: lepší komponenty; materiály vyšší kvality; vynikající elektronika – to vše přispívá k lepšímu uživatelskému zážitku.

Od svého uvedení na trh v roce 2012 PROMiXX® upevnil svoji pozici globálního lídra elektrických šejkrů – šejkry PROMiXX® používá již více než 1 milion sportovců na celém světě a volně jej podporují tisíce elitních sportovců a sportovkyň v téměř každé disciplíně.

V České republice se elektrické šejkry PROMiXX® prodávají od konce roku 2016.

Adresa výrobce: Perucká 2482/7, Praha 2 - Vinohrady (Depo Grébovka)

Uvádí na trh: Perucká 2482/7, Praha 2 - Vinohrady (Depo Grébovka)

Celý popis

od 639,61 Kč do 2 251 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: PROMiXX

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos