Pangamin

V roce 1958 to začalo ... V roce 1958 byl v pivovaru Braník zahájen výzkum a posléze výroba přípravku, který dostal název po kyselině pangamové (vitamín B15) – Pangamin. Co je to Pangamin? Pangamin vyráběný ze sušených ...

V roce 1958 to začalo ...

V roce 1958 byl v pivovaru Braník zahájen výzkum a posléze výroba přípravku, který dostal název po kyselině pangamové (vitamín B15) – Pangamin.
 
Co je to Pangamin?

Pangamin vyráběný ze sušených pivovarských kvasnic, podle československého patentu, si záhy oprávněně získal oblibu široké veřejnosti. 

Pangamin je ojedinělý výrobek obsahující komplex vitaminů skupiny B včetně vitaminu B12, minerální látky, stopové prvky, enzymy, aminokyseliny a bílkoviny úspěšně pomáhal při léčbě cukrovky, srdečně cévních onemocnění, migrény, pásového oparu, vypadávání vlasů, defektů sliznic ústní dutiny, zvýšeného cholesterolu, poruchách imunitního a nervového systému, žloutenky, chřipky, nepostradatelný byl i v období rekonvalescence. Nezastupitelné místo si Pangamin našel i mezi sportovci.

S láskou k sobě, blíž přírodě.

Své pověsti dostál v nezmenšené míře do dnešních dnů. I v době, kdy je nabídka potravních doplňků v lékárnách nesrovnatelně větší, než tomu bylo před 50 lety, je Pangamin (100% přírodní produkt) stále oblíben a poptáván i novou generací zákazníků.

Není se čemu divit, vždyť výrobků na bázi pivovarských kvasnic, vycházejících z tradice Pangaminu, v průběhu posledních let stále přibývá. Připomeňme ty nejoblíbenější: Pangamin Bifi Plus s pupalkovým olejem, bifidobakteriemi a laktobacily, Glukavin s hlívou ústřičnou a echinaceou, Pangamin Dražé určený především dětem a další.

Naše nabídka se časem rozšířila o přípravky s kyselinou askorbovou: C-vitamin příchuti malina, pomeranč, C vitamin MIX... Ale to je již jiná kapitola, která dnes sice neodmyslitelně patří k naší nabídce, ale smyslem těchto řádků je Vám, zákazníkům, připomenout tradici jednoho přípravku, který třeba některé z Vás provází životem od dětství. "Dodnes si vzpomínám na svou první zkušenost s Pangaminem při léčbě akné; pomohl, stejně jako dnes pomáhá mému synovi", říká Radek Sajvera, předseda představenstva.

... a je tu s Vámi dodnes.

Dnes se Pangamin vyrábí v nádherné krajině poblíž Konstantinových Lázní, kde je provoz moderní výroby v souladu s těmi nejpřísnějšími evropskými normami a byl spolufinancován z fondů evropské unie.  Jsme Rapeto a. s., česká firma patřící k předním výrobcům doplňků stravy a navazující na tradici Pangaminu, který zná již 6 generací spokojených uživatelů.  Naším cílem je, aby Pangamin byl i přes přibývající roky neustále v té nejlepší kondici, aby měl co nabídnout i v dnešní moderní a uspěchané době nejen zákazníkům, kteří ho přijali do svého života před mnoha lety, ale i mladé generaci. 

Adresa výrobce: Čeliv 17, 349 53 Kokašice

Uvádí na trh: Pangamin Čeliv 17, 349 53 Kokašice

Celý popis

od 10 Kč do 364 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Pangamin

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos