Herbavera

Jak už vyplývá z názvu kosmetické řady HERBAVERA (z latinského HERBA = bylina, VERA = pravdivý, opravdový), obsahují výrobky skutečné bylinné výtažky. Přestože výrobky HERBAVERA mají velice příznivou cenu, jejich kvalita je ...

Jak už vyplývá z názvu kosmetické řady HERBAVERA (z latinského HERBA = bylina, VERA = pravdivý, opravdový), obsahují výrobky skutečné bylinné výtažky. Přestože výrobky HERBAVERA mají velice příznivou cenu, jejich kvalita je řadí k výrobkům vyšší třídy. Vysoký obsah bylinek, jemné nedráždivé složení, vyvážené pH 5,5, lehká parfemace a zajímavý obal jsou hlavní výhodou této kosmetické řady.

Mimo řádné schvalování si naše firma nechala provést klinické testování na Lékařské fakultě University Karlovy a výsledky jen potvrdily vysokou kvalitu. Výrobky HERBAVERA nejsou testovány na zvířatech.

Jsme přesvědčení, že pouze kosmetika s osvědčenými přírodními látkami a komplexem výživných vitamínů umožňuje zdravou péči o vlasy a pokožku bez vedlejších nepříznivých účinků. Všechny přípravky HERBAVERA jsou určeny pro každodenní použití.Všechny receptury kosmetických přípravků HERBAVERA vyvinul společník firmy RNDr. Václav Krs. Jeho odbornost v tomto oboru je špičková, je mnohaletým prezidentem Kosmetologické společnosti a už více než 40 let se podílí na vývoji receptur kosmetických přípravků.

Jeho hlavní specializací je po celá léta testování dermální dráždivosti kosmetických receptur a návrhy dermálních přísad, které vylepšují vlastnosti přípravků a omezují dráždivost na minimum. Už z toho vyplývá, že všechny receptury HERABAVERA jsou vyvíjeny s obzvláštním zřetelem na jemné působení na pokožku při zanechání účinných aktivních složek.

Všechny přípravky jsou vyráběny podle vlastní receptury, na základě nejnovějších vědeckých poznatků a výzkumů, ale současně s využitím znalostí o příznivém působení bylin, které znaly už naše babičky. Byliny se v kosmetice, lazebnictví, ale i při léčení používají od počátku civilizace, ale pořád překvapují dalšími novými účinky. U bylin je většinou zajímavé to, že obsahují vyvážený komplex účinných látek, který synergicky zvyšuje jejich účinky.

Naše vývojové laboratoře pracují intenzivně na dalších přípravcích, které by doplnily kosmetickou řadu HERBAVERA.

Přejeme Vám mnoho spokojenosti s kosmetickou řadou HERBAVERA.

Adresa výrobce: 3K s.r.o., Trnová 24, 25206 Davle , ČR

Uvádí na trh: 3K s.r.o., Trnová 24, 25206 Davle , ČR

Celý popis

od 43.4 Kč do 116.6 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Herbavera

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos