Garmin

O NÁS Vyrábíme špičkové produkty pro moderní aktivní životní styl. Chceme, aby naši zákazníci mohli trávit čas svými oblíbenými aktivitami opravdu naplno. S více než 19.000 zaměstnanci v 80 kancelářích na celém světě ...

O NÁS

Vyrábíme špičkové produkty pro moderní aktivní životní styl. Chceme, aby naši zákazníci mohli trávit čas svými oblíbenými aktivitami opravdu naplno.

S více než 19.000 zaměstnanci v 80 kancelářích na celém světě vyrábíme GPS navigace a nositelnou elektroniku pro automobilový, letecký, námořní, outdoorový a fitness sektor. Našimi hlavními hodnotami jsou inovace a pokrok.

NÁŠ CÍL

Chceme vytvářet vynikající produkty pro automobilové, letecké, námořní, outdoorové a sportovní aktivity, které se stanou nepostradatelnou součástí života našich zákazníků.

NAŠE VIZE

Chceme se stát jedničkou na každém trhu, na kterém působíme. Usilujeme o elegantní design, špičkovou kvalitu a vysokou užitnou hodnotu.

NAŠE HODNOTY

Základem naší kultury je upřímnost, morální integrita a úcta k našim zaměstnancům, zákazníkům i obchodním partnerům. Děláme maximum pro spokojenost našich zákazníků a pomáháme si mezi sebou, abychom odváděli kvalitní práci a vždy splnili, co jsme slíbili.

Adresa výrobce: Garmin Czech s.r.o. Evropská 16/176 Praha 6 - Vokovice 160 00 Česká republika

Uvádí na trh: Garmin Czech s.r.o. Evropská 16/176 Praha 6 - Vokovice 160 00 Česká republika

Celý popis

od 4910 Kč do 25990 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší
Zvolit kategorii

Nacházíte se v kategorii: Garmin

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos