Fast

Zdravá výživa FAST je vyráběna finskou společností FAST Sports nutrition, která patří mezi jedničku v odvětví vývoje a výroby kvalitní sportovní výživy. Výrobky FAST jsou ideální volbou pro lidi s aktivním životním stylem, ...

Zdravá výživa FAST je vyráběna finskou společností FAST Sports nutrition, která patří mezi jedničku v odvětví vývoje a výroby kvalitní sportovní výživy. Výrobky FAST jsou ideální volbou pro lidi s aktivním životním stylem, včetně špičkových sportovců. 

Kvalita na prvním místě

Není pochyb, že správná výživa je stejně důležitá jako dostatečný pohyb. Díky produktům FAST to bude jednoduché, jelikož nabízí kvalitní a zdravé potraviny. Výrobky od finské společnosti FAST Sports nutrition jsou proslulé právě svoji vysokou kvalitou použitých surovin. A kromě toho většina produktů neobsahuje přidaný cukr a palmový olej. Při výrobě je dbán také důraz na funkčnost výrobků a opomíjeny nejsou ani ekologické aspekty výroby. 

Více síly

Zdravá výživa od značky FAST se postará o dostatečný příjem bílkovin a minerálů ve stravě. Zároveň zajistí, abyste se vyhnuly přebytečnému cukru. Jejich pravidelná konzumace podpoří růst svalové hmoty, regulaci hmotnosti a zajistí dostatečný příjem bílkovin, takže udrží vaši energii i během náročných sportovních aktivit a zajistí více síly. Podpoří i rychlejší regeneraci těla. Poznejte severskou sílu těchto produktů na vlastní kůži.

Řada produktů je také bez laktózy a lepku, což ocení lidé s potravinovou intolerancí. Díky produktům FAST bude váš jídelníček vyvážený, pestrý a plný zdravých potravin.

Uvádí na trh: Inside Fit s.r.o. Braniborská 562 Mladá, 289 24 Milovice

Celý popis

od 52,80 Kč do 59 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší
home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos