Czech Virus

INFIKUJEME TĚ ÚSPĚCHEM! Vytváříme nekompromisní a vysoce kvalitní potravinové doplňky pro sportovce. Jsme alchymisti, kteří si hrají jen s těmi nejkvalitnějšími surovinami a mícháme je tak, aby z nich tvé tělo mělo ten ...

INFIKUJEME TĚ ÚSPĚCHEM!

Vytváříme nekompromisní a vysoce kvalitní potravinové doplňky pro sportovce. Jsme alchymisti, kteří si hrají jen s těmi nejkvalitnějšími surovinami a mícháme je tak, aby z nich tvé tělo mělo ten správný účinek. My sami makáme ve fitku a hýbáme se i při jiných sportech, a vlastní produkty tak máme vyzkoušené sami na sobě. A když vidíme, jaké úspěchy máme my a naši sportovci i díky našim doplňkům, věříme, že podobných úspěchů se svým tělem dosáhneš i ty!

JAK JSME SE K TOMU DOSTALI

Od začátku v tom jedeme hlavně my dva – Patrik a Ondřej. Ani jeden z nás není vystudovaný chemik nebo profesionální bodybuilder. Fyzická kondice, fitness a sport obecně jsou ale našimi obrovskými koníčky. Při pohybu jsme používali různé potravinové doplňky. Vždy nám ale něco vadilo nebo scházelo. Nízký obsah důležitých látek, předražená balení, divné nebo umělé příchutě. Prostě jsme chtěli tak nějak víc.

A tak jsme už někdy v roce 2012 začali promýšlet, jak se v téhle oblasti realizovat a dělat produkty, které by i nám samotným přesně vyhovovali. A během roku 2013 jsme začali pořádně ladit koncepci našeho projektu. Patrik testoval a míchal, a své výtvory zkoušel sám na sobě a svých kamarádech z fitka. Ondřej se zaměřil hlavně na obchodní a marketingové věci.

Tak vznikl Czech Virus. Hlavní body, kterých se držíme dodnes, byly kvalitní suroviny, poctivá výroba a složení zaměřené na pořádný výkon, transparentnost, přátelský přístup a dostupné ceny. A právě díky kombinaci těchto věcí ti dnes můžeme nabídnout fitness a sportovní suplementy, za kterými si jednoduše stojíme!

Adresa výrobce: Czech Nutrition s.r.o. Hády 1098/5a , 61400 Brno , ČR

Uvádí na trh: Czech Nutrition s.r.o. Hády 1098/5a , 61400 Brno , ČR

Celý popis

od 28.9 Kč do 1414 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší
+ DÁRKY za 626 Kč
výrobce: Czech Virus
obsah proteinů: 67%
847.3
+ DÁRKY za 169 Kč
výrobce: Czech Virus
1196.61

Nacházíte se v kategorii: Czech Virus

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos