Celsius

Dopřej tělu vše, co potřebuje Nápoje Celsius patří mezi celosvětově nejoblíbenější energetické nápoje. Právem. Nápoj dokáže během chvilky dodat tělu potřebné vitaminy a minerály. Potvrzením kvality jsou ocenění, která ...

Dopřej tělu vše, co potřebuje

Nápoje Celsius patří mezi celosvětově nejoblíbenější energetické nápoje. Právem. Nápoj dokáže během chvilky dodat tělu potřebné vitaminy a minerály. Potvrzením kvality jsou ocenění, která společnost získala v USA, včetně titulu „Nejlepší funkční nápoj.“

Životní styl pro zdravé tělo

Zdraví máme pouze jedno. Vhodně zvolená kombinace zdravé výživy, která dodá tělu vše, co potřebuje a sportu spolu s duševní hygienou dokážou dostat z těla maximum. Dokonalý výkon, perfektní pocit ze sebe sama a tělo, na které budete pyšní.

Důležité je správné vnitřní nastavení – dopřát tělu vše, co potřebuje, aniž byste na sobě šetřili. V oblasti zdraví a sportu se to zpravidla nevyplatí. Naopak. V naší nabídce najdete také kvalitní sušené maso, které vašemu tělu dodá důležité bílkoviny a řadu dalších produktů.

Široký výběr nápojů

Vedle energetických nápojů Celsius vám nabízíme také proteinové nápoje značky QNT s příchutí belgické čokolády a vanilky nebo funkční nápoje R-Water.

Nakupujte výhodně ve velkém a udělejte si zásoby na delší dobu. Ušetříte čas strávený vyřizováním objednávek a budete mít jistotu, že vám nebude nic chybět v době svátků a dalších frekventovaných částech roku.

Neváhejte nás kontaktovat

Nevíte si rady s výběrem vhodného produktu? Nevadí. Kontaktujte nás a zeptejte se na vše, co vás zajímá. Jsme tu pro vás, abychom vám poradili s výběrem vhodných doplňků stravy při libovolném sportu nebo pro celou rodinu na víkendové kempování v přírodě.

Uvádí na trh: Inside Fit s.r.o. Braniborská 562 Mladá, 289 24 Milovice

Celý popis

výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší
Zvolit kategorii

Nacházíte se v kategorii: Celsius

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos