Carne Labs

Naše firma se specializuje na výrobu doplňků stravy zejména pro kondiční a vrcholové sportovce. Naše nutraceutika vyrábíme v laboratořích jak v USA tak v i České republice. Specializujeme se na výrobu pitných, sypkých forem, tablet ...

Naše firma se specializuje na výrobu doplňků stravy zejména pro kondiční a vrcholové sportovce. Naše nutraceutika vyrábíme v laboratořích jak v USA tak v i České republice. Specializujeme se na výrobu pitných, sypkých forem, tablet a softgel kapslí.

Mnohaletý vývoj se soustředil na nové specifikace, receptury nutričních doplňků výživy, vhodných kombinací kvalitních surovin, čistoty a přijatelné chuti. Některé pitné výrobky vykazují vysoký obsah aktivních látek a s ochucením byl určitý problém. Chceme nabídnout pitná nutraceutika tak aby odpovídala kvalitativně i kvantitativně poslednímu trendu za přijatelnou cenu.

Na prvním místě je kvalita. Kvalitu chápeme v tom smyslu, že nabízíme pouze hodnotné produkty, jejichž základní suroviny a kombinace jsou voleny tak, aby vzniklý výrobek nesliboval nic, co nemůže splnit. Jako měřítko kvality zde slouží výhradně biologická hodnota americké P.E.R, čistota a kvalita surovin.

Na našem trhu je mnoho tuzemských a zahraničních firem které nabízejí doplňky výživy - NUTRACEUTIKA. Rozhodně nejsme kompetentní se vyjadřovat o jejich kvalitě - zkrátka se to nedělá, ale doporučujeme Vám přečíst si následující řádky:

  • důkladně si prostudujte návod a složení výrobku
  • sledujte, z jaké suroviny je preparát vyroben
  • sledujte množství a koncentraci klíčových látek: aminokyseliny, proteiny, vitamíny, sacharidy, tuky a ostatní bioaktivní látky
  • sledujte celkový obsah látek ve výrobku
  • pokud máte dva preparáty od různých firem, porovnejte celkové množství sledovaných látek a cenu
  • v klidu a s rozvahou si vyberte požadovaný výrobek
  • nechte si poradit ve specializovaných prodejnách a fitness centrech

Adresa výrobce: Carne Labs Zbyněk Slanař, S. K. Neumanna 2503, 530 01 Pardubice

Uvádí na trh: Carne Labs Zbyněk Slanař, S. K. Neumanna 2503, 530 01 Pardubice

Celý popis

od 23.6 Kč do 1145.1 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Carne Labs

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos