Bonavita

Příběh firmy BONAVITA odstartoval roku 1991, kdy jsme ji založili jako rodinnou společnost, a tou je dodnes. Dnes je z ní přední česká potravinářská firma s fokusem na výrobu a prodej produktů racionální výživy. Naši zákazníci ...

Příběh firmy BONAVITA odstartoval roku 1991, kdy jsme ji založili jako rodinnou společnost, a tou je dodnes. Dnes je z ní přední česká potravinářská firma s fokusem na výrobu a prodej produktů racionální výživy. Naši zákazníci jsou lidé všeho věku, koníčků i profesí, ale spojuje je zdravý životní styl, zájem o ekologii a podpora českých výrobků.

Slovo „BONAVITA“ je latinského původu a ve volném překladu znamená „DOBRÝ ŽIVOT“. Název jsme nezvolili náhodou. Produkty pro vás vyvíjíme právě na základě filozofie dobrého života. 

Jsme na českém trhu přes 30 let...

Jsme hrdí na to, že  ve výrobě cereálií nemá současná BONAVITA v ČR konkurenci a v evropském měřítku patří ke špičce. Aktuálně máme 2 výrobní závody v ČR a 1 na Slovensku. 

Naše priority 

  • Co nejvyšší kvalita výrobků + spokojenost zákazníků.
  • Zůstat českým výrobcem, který fandí lokálním surovinám.
  • Jít cestou udržitelné výroby (např. granulujeme pluchy, které zůstávají při výrobě, a vzniká tak ekologické palivo z obnovitelného zdroje) a zdraví (např. omezujeme cukr a palmový olej).

Co pro to děláme? 

Průběžně modernizuje hlavní závod ve Vidovicích, zvyšujeme kvalitu výroby, sledujeme potravinářské trendy, vyvíjíme nové výrobky, které zákazníci ocení.

V roce 2020 jsme rozšířili výrobu o novou moderní vločkárnu.

Kolem 50 % našeho obratu tvoří export od Slovenska po Německo, Litvu nebo Švédsko, nechybí ani země mimo EU jako Kapverdy, Seychely nebo Mongolsko.

Adresa výrobce: Bonavita, spol. s r.o. Hlavní 32 251 63 Kunice - Vidovice

Uvádí na trh: Bonavita, spol. s r.o. Hlavní 32 251 63 Kunice - Vidovice

Celý popis

od 32.4 Kč do 33.9 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Bonavita

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos