Bodyflex

Jako “jedni z Vás” se snažíme jít jinou cestou, než čistě tou “drsnou obchodní”, kde je důležitý jen co největší zisk. Nechceme vyrábět stovky produktů, které nemají smysl a ze zákazníků jen tahají peníze. Naše ...

Jako “jedni z Vás” se snažíme jít jinou cestou, než čistě tou “drsnou obchodní”, kde je důležitý jen co největší zisk. Nechceme vyrábět stovky produktů, které nemají smysl a ze zákazníků jen tahají peníze. Naše produkty mají hlavu a patu a jsou založené na nekompromisní kvalitě, vyváženém složení a perfektní chuti. K výrobě jsou používány jen ty nejkvalitnější, biologicky nejvyužitelnější suroviny, které jsou samozřejmě o něco dražší. Naši zákazníci si naše produkty kupují kvůli tomu jaké jsou, ne protože jsou zrovna v akci.

Naše produkty vyrábíme tak, abychom věděli, že jsou nejlepší na trhu. Však je také sami používáme. Za své peníze přeci chcete dostat tu nejlepší možnou kvalitu tak jako jsem to vždy chtěl já s manželkou! Máme totiž tak vysoké nároky, že nás žádná firma nedokázala uspokojit, takže před námi stála jasná výzva...Vlastní značka...A nyní máme tu možnost Vám poskytnout to, čemu sami věříme a za čím si stojíme svým jménem.

Adresa výrobce: Jiří Borkovec, Višňová 405/2, 503 21 Stěžery

Uvádí na trh: Jiří Borkovec, Višňová 405/2, 503 21 Stěžery

Celý popis

od 245.2 Kč do 1012.4 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Bodyflex

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos