Black Food Mrkt.

Naše společnost, Black Food Market vznikla v roce 2018 v reakci na poptávku celé společnosti po kvalitních zdrojích proteinu. Po třech letech výzkumu biologie hmyzu se nyní zabýváme přípravou a zpracováním proteinové moučky z ...

Naše společnost, Black Food Market vznikla v roce 2018 v reakci na poptávku celé společnosti po kvalitních zdrojích proteinu. Po třech letech výzkumu biologie hmyzu se nyní zabýváme přípravou a zpracováním proteinové moučky z hmyzu. Konkrétně u nás najdete produkty ze cvrčka nebo larev potemníka moučného, které jsou z vlastního lokálního chovu splňujícího nejvyšší evropské standardy. 

Jsme parta nadšenců, která chce přispět ke změně světa k lepšímu a podpořit naši přírodu. Právě proto jsme se začali zajímat o entomofagii, tedy konzumaci hmyzu. Toto téma chceme šířit dál mezi lidi a ukázat jim alternativní zdravou výživu v tom nejlepším světle.

Naším cílem je přispět k novým cirkulárním řešením, která dokáží odpad proměnit na krmivo, snížit utrpení zvířat ve velkochovech, omezit spotřebu vodních zdrojů a zároveň nabízet kvalitní produkt.

Adresa výrobce: Black food market s.r.o. Petřínská 1072/2, Lobzy, 326 00 Plzeň

Uvádí na trh: Black food market s.r.o. Petřínská 1072/2, Lobzy, 326 00 Plzeň

Celý popis

od 111.9 Kč do 124.4 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Black Food Mrkt.

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos