Koloseum Nutrition

Od vášně ke sportu... Od malička jsme trávili veškerý volný čas v posilovně – vše jsme poznávali a pracovali na sobě. Když se pak naskytla možnost založit si posilovnu vlastní, neváhali jsme ani chvíli. Teď byste možná ...

Od vášně ke sportu...

Od malička jsme trávili veškerý volný čas v posilovně – vše jsme poznávali a pracovali na sobě. Když se pak naskytla možnost založit si posilovnu vlastní, neváhali jsme ani chvíli. Teď byste možná čekali dojemné věty o tom, jak naše začátky byly těžké. Jak jsme se museli probojovat složitým startem. Ale nebudeme lhát.

Ještě než jsme fitness centrum Alice otevřeli, už si u nás lidi objednávali permanentky. Nastavili jsme totiž dost vysokou laťku. Moderní stroje, bezva prostory a slušná kapacita – nic takového v Plzni nebylo. Příslib kvality jsme dodrželi a od prvního dne jsme měli stále plno.

...skrze bránu kolosea...

Po nějaké době jsme převzali také v té době chátrající sportovní centrum Koloseum. Stáli jsme před rozhodnutím, jestli si tento původní název ponechat, nebo začít budovat zcela novou značku. Při všem tom přemýšlení jsme zjistili, že název Koloseum k nám tak nějak přirostl. Našli jsme se v tom, co představuje. Odhodlání, síla, naprosté vypětí a touha po slávě. Chtěli jsme, aby naše nové sportovní centrum bylo trochu jako ono slavné Koloseum – multi-sportovní aréna, ve které můžou všichni překonávat sami sebe a přijímat nové výzvy.

Původní areál jsme změnili k nepoznání. Z rozpadajícího sportoviště se stalo moderní centrum, ve kterém si každý najde to svoje. Tady jsme překonali sami sebe a začalo nás to bavit. Chtěli jsme pokračovat dál a nezastavovat se. Ale kam?

...k novému produktu na trhu

Dlouho jsme toužili po doplňcích stravy, které nám stoprocentně sednou. Unavovalo nás sáhodlouhé hledání menšího zla. A tak jsme se do toho pustili na vlastní pěst. Vyrábět sami pro sebe a kamarády je ale dost nákladné a taky trochu sobecké, a tak jsme se po krátké době rozhodli nabízet přípravky Koloseum nutrition všem bez rozdílu. Kulturistům, kteří v tom šlapou 15 let jako my, ale i rekreačním sportovcům a nadějným začátečníkům. Jdeme se svou kůží na trh a jednoduše si věříme.

Věříme si, protože sázíme na léta zkušeností, která nás naučila poznat kvalitu. Nejde pouze o to, jak člověk po cvičení vypadá navenek. Víme, že je důležité také to, co se děje uvnitř. Opotřebování organizmu není sranda. Šetrné doplňky s probiotiky a navíc bez lepku, které fungují – to je naše motto.

Jsme tvojí vstupenkou do Kolosea. Přijmi výzvu!

Adresa výrobce: KOLOSEUM NUTRITION s.r.o. Sokolovská 2233/76 323 00 Plzeň

Uvádí na trh: KOLOSEUM NUTRITION s.r.o. Sokolovská 2233/76 323 00 Plzeň

Celý popis

od 96 Kč do 1490 Kč
-
výpis typu seznam výpis typu náhled
Setřídit podle názvu A - ZZ - A,   | ceny  od nejnižší,   od nejvyšší

Nacházíte se v kategorii: Koloseum Nutrition

home kontaktynapište nám
O nás Kontakty Speciální slevy Galerie sportovců Velkoobchod Vše o nákupu Platba kartou
0
0
377 461 999, 373 701 730
fitsport@fitsport.eu


Použité obrázky jsou ze serveru
Copyright (c) 123RF Stock Photos